Hakkımızda

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda firmanızın ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sizlere sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, süreci her adımda sizin adınıza takip ediyor, oluşabilecek aksaklıkları zamanında tespit ederek müdahale ediyor ve gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle ve aynı titizlikle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, tüm sorularınızı yanıtlıyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı, yapılan iş sayısı değil hakkıyla yapılan iş sonucu oluşan müşteri memnuniyetidir.

Firmamız yaptığı ve halen süren yatırımları ile bölgesinde sektörel bazda en büyük firmalardan biri olmuştur.


 • Müşterilerimizin isteklerine kulak vermemiz
 • İhtiyaçların etkin analizi ile hızlı çözüm üretmemiz
 • Sonuç odaklılığımız
 • Zamanlama ve aciliyet bilincimiz
 • Genç, dinamik ve yaratıcı ekibimiz
 • Samimiyetimiz

2017 yılında İzmir’de kurulan Fastgo Dış Ticaret A.Ş. olarak şirketinizin dış dünya ile iletişim ağını; hava, kara, deniz taşımacılığı, güniçi express kargo, tehlikeli madde taşımacılığı, özel paketleme hizmetleri, ithalat, ihracat ve e-ticaret çözüm ortaklıkları başlıkları altında, 16 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde yönetmekte ve düzenlemekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ


 • Katılımcı ve paylaşımcı çağdaş ve dinamik bir yönetim anlayışı ile personel ve paydaşlarımızın performans ve motivasyonlarını yükseltmek,
 • Temel hedefleri gerçekleştirme sürecinde zamanı etkin ve verimli kullanmak ,
 • Teknolojiyi kullanarak müşterilerimize daha hızlı hizmet sunmak ,
 • Hizmetten faydalananların memnuniyetlerini ölçerek memnuniyet oranının yükseltilmesini sağlamak, hizmet ve faaliyetleri sürekli iyileştirmek,
 • Toplam kalite yönetim anlayışıyla kaliteyi bir kültür haline getirerek geleceğin lojistik dünyasında kendine kalıcı bir yer edinmektir.

DEĞERLERİMİZ


Tutku : Geçmişten devraldığımız kazanımlar başarımızın temelini oluşturur. Yaptığımız her işi tutkuyla yaparız.
Saygı : Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza saygılı ve duyarlı davranırız.
Dürüstlük : Davranışlarımızın temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur. Sözümüzü tutarız. Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz.
Disiplin : Sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız.

Fastgo Dış Ticaret A.Ş.

Hava, kara, deniz taşımacılığı, İzmir şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki güniçi express kargo hizmeti, tehlikeli madde taşımacılığı, özel paketleme hizmetleri, ithalat, ihracat ve e-ticaret çözüm ortaklıkları konularında destek almak için bize 0 506 717 44 35 numaralı telefondan ve web sitemiz www.fastgo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.