Hakkımızda 2017-07-19T10:43:37+00:00
fast-go

HAKKIMIZDA

2017 yılında İzmir’de kurulan Fastgo Dış Ticaret A.Ş. olarak şirketinizin dış dünya ile iletişim ağını; hava, kara, deniz taşımacılığı, güniçi express kargo, tehlikeli madde taşımacılığı, özel paketleme hizmetleri, ithalat, ihracat ve e-ticaret çözüm ortaklıkları başlıkları altında, 16 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde yönetmekte ve düzenlemekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda firmanızın ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sizlere sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, süreci her adımda sizin adınıza takip ediyor, oluşabilecek aksaklıkları zamanında tespit ederek müdahale ediyor ve gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle ve aynı titizlikle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, tüm sorularınızı yanıtlıyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı, yapılan iş sayısı değil hakkıyla yapılan iş sonucu oluşan müşteri memnuniyetidir.

Bizi Arayın!
Hava, kara, deniz taşımacılığı, İzmir şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki  güniçi express kargo hizmeti,  tehlikeli madde taşımacılığı, özel paketleme hizmetleri, ithalat, ihracat ve e-ticaret çözüm ortaklıkları konularında destek almak için bize 0 850 532 0 544 numaralı telefondan ve web sitemiz www.fastgo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile müşterimizle aramızda güçlü bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Yurtiçi ve yurtdışında müşteri portföyümüzü genişleterek alanında en çok tercih edilen çözüm ortağı olmak ve bununla birlikte rekabet gücümüzü arttırmak.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendimizi sürekli geliştirmek ve kendi uzmanlık alanımızda Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşlarından biri olmak.

HEDEFİMİZ

– Toplam Kalite Felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket hedeflerine ulaşmak.
– Müşterilerin kalite beklentisinde, fiyat ve zamanda, oluşturduğumuz kalite hedefleri doğrultusunda hizmet sağlamak.
– İnsana, topluma ve çevreye saygılı çalışma şartlarını sağlamak ve sürdürmek.
– Teknik ve sosyal yetkinlikleri artıracak eğitimler gerçekleştirerek yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

– Katılımcı ve paylaşımcı çağdaş ve dinamik bir yönetim anlayışı ile personel ve paydaşlarımızın performans ve motivasyonlarını yükseltmek,
– Temel hedefleri gerçekleştirme sürecinde zamanı etkin ve verimli kullanmak ,
– Teknolojiyi kullanarak müşterilerimize daha hızlı hizmet sunmak ,
– Hizmetten faydalananların memnuniyetlerini ölçerek memnuniyet oranının yükseltilmesini sağlamak, hizmet ve faaliyetleri sürekli iyileştirmek,
– Toplam kalite yönetim anlayışıyla kaliteyi bir kültür haline getirerek geleceğin lojistik dünyasında kendine kalıcı bir yer edinmektir.

DEĞERLERİMİZ

Tutku
Geçmişten devraldığımız kazanımlar başarımızın temelini oluşturur.
Yaptığımız her işi tutkuyla yaparız.
Saygı
Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza saygılı ve duyarlı davranırız.
Dürüstlük
Davranışlarımızın temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur.
Sözümüzü tutarız. Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz.
Disiplin
Sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız.

CEO Ne Diyor?

Dünyayı bir çocuk gibi önyargılarınız olmadan görün. Meraklı olun. Öğrenmekten asla vazgeçmeyin. Düşünün. Ama çok fazla da düşünmeyin. Gerçekten bilmenin tek yolu denemektir. Hata yapın. Öğrenin. Sonra tekrar deneyin. Herkesten ve herhangi birisinden bir şeyler öğrenebilirsiniz ama önce kendiniz olun. Sevdiğiniz işi yapın. Kendinizi tutkulu bir şekilde yaptığınız şeye adayın. Bu hayatınıza anlam katacaktır. Kendinizden ve etrafınızdakilerden mükemmellik bekleyin. O kadar iyi olun ki sizi gözardı edemesinler.İnanırsanız, muhteşem şeyler gerçekleşir.
Hep birlikte güzel ve başarılı günlere…